Başarı Sistem, Mikro Yazılım, Sanallaştırma Çözümleri

Düşünce Liderliği

SANALLAŞTIRMA ÇÖZÜMLERİ

Sanallaştırma (Virtualization) Nedir?
Sanallaştırma elde bulunan fiziksel donanımların mantıksal olarak ayrılarak birden fazla sanal makine şekline sokulup, kaynakları daha verimli kullanmak başta olmak üzere daha birçok avantajı beraberinde getiren bir yazılımsal bir çözümdür diyebiliriz. Bu yazılımlar hypervisor olarak adlandırılırlar.

Neden Sanallaştırma?
Sanallaştırma sunucunuzun fiziksel kaynaklarını en verimli şekilde kullanmanıza olanak verir. Onlarca fiziksel makine yerine yüksek kapasiteli tek bir makine içerisine sanal olarak aynı sistemleri kurabilirsiniz. Böylece enerji, kablolama, soğutma ve sunucuların kapladığı alandan büyük ölçüde tasarruf edilmiş olur. Bakım, onarım, upgrade süreleri kısalır, high availability çözümleri kolaylaşır, olası bir afet veya bir arıza durumlarında downtime sürenizi saniyelere kadar indirir. Yedekleme / Yedekten geri dönme işlemlerini başlatmak daha kolaydır.

Bu Hizmetimiz İçin Teklif Alın

BAŞARILI BİR SİSTEMİN SLOGANI,
MİKRO YAZILIM OLMALI.

Bizimle İletişime Geçin

BAŞARI BLOG

Güncel Blog İçeriklermiz

MARKA YÖNETİMİ NEDİR? NASIL YAPILIR?

Marka, markalaşma ve marka yönetimi ticaretin en önemli kısımlarından birini oluşturur. Özellikle de daha çok dijital hayatın öne çıktığı bu dönemde markalaşmanın önemi daha da arttı.

Devamını Oku

14 EKİM

FRANCHISE VE BAYİLİK NEDİR?

İş modeli her dönem yeni bir hal alıyor. Farklı konsept ve içeriklerle birlikte iş hayatı da değişiklik gösteriyor. Sektörlerin içinde yaşanılan değişiklik nedeniyle iş sahaları da farklılaşıyor.

Devamını Oku

13 EKİM

SOSYAL VE EĞLENCELİ BİR ÇALIŞMA ORTAMI

Özellikle yeni nesil işletmelerde, çalışanların sosyal ortama uyum sağlayabilmesi için insan kaynakları tarafından birçok aktivite organize ediliyor.

Devamını Oku

12 EKİM

En İyi Müşteri Deneyimini Sunuyoruz.