Bizi Arayın: +90 216 640 40 65 - 0850 202 14 22
Bizi Takip Edin:

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Sektördeki tecrübesini 2012 yılı itibariyle kurumsallaştırarak Başarı Sistem adı altında devam ettiren firmamız; kurumsal alanda teknoloji ve bilişim hizmetleri danışmanlığı, her türlü teknolojik ürün satış, servis ve desteği vermektedir. Bu bağlamda sürdürülebilir gelişim ve büyüme odaklı profilimizin temel taşları arasında birinci sırada anlaşmalı servis hizmetleri gelmektedir. Firma, kurum ve kuruluşların bilişim ve teknoloji alanındaki bütün taleplerine tek bir muhatap olarak cevap verme ve bu sektörde hizmetle var olma isteğimiz bizi bu alanda rakipsiz kılan en önemli özelliğimizdir.

Sektöre adım attığı ilk günden beri sürekli olarak güçlü marka ve çözüm ortaklarıyla iş yapmakta olan firmamız bugün MICROSOFT, HP, DELL, IBM, LENOVO, MİKRO, ESET, WİNCOR-NİXDORF, HUGİN gibi birçok markanın yetkili satış/servis/destek ve çözüm merkezi olmuştur. Yine teknoloji toptancılığı konusunda faaliyet gösteren büyük distribütörlerin tümüyle cari anlamda anlaşması ve bayiliği bulunan firmamızın rekabetçi piyasa şartları ve uygun fiyatlı ürünlerin müşterilerine arzı konusunda rakipsiz olarak hizmet vermektedir.

Başarı Sistem olarak biz sektörde katma değerli bir fark yaratmak ve siz müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede, hizmet kalitesini en üst seviyede tutarak çözmek ve bütün taleplerinize en uygun cevabı verebilmek için sürekli olarak profesyonel anlamda yanınızda olacağız.

NEDEN BİZ ?

Alanında Uzman Kadro

Profesyonel, genç ve dinamik, değişimi takip eden, alanında uzman kişilerin, çeşitli sektörlerde deneyimli ve tecrübeli bir ekip ile birleşmesinden oluşan bir kadromuz var.

7/24 Gerçek Destek

En önemli artılarımızdan biridir. Sektörünüz ne olursa olsun asla yalnız değilsiniz. Desteğimiz ile 7/24 yanınızdayız.

Kurum odaklıyız

Sadece bir bilişim firması değiliz. Sektör ve firma deneyimlerimiz mevcuttur. Dolayısıyla bilişim ile esas ticari faaliyet alanınıza ve genel çalışma stratejilerinizi harmanlayarak ortaya çok daha kaliteli ve sizi yormayan çözümler bulabiliyoruz. Kısaca ne istediğinizi biliyoruz.

Yazıyoruz

Sadece danışmanlık, sadece destek, sadece proje, sadece yapılandırma ve inovasyon hizmeti vermiyoruz. Çözüm yok ise çözüm üretiyoruz. Yok ise yazıyoruz. Size ve işinize yönelik özel yazılımlar yazıyor ve uygulama olarak size sunuyoruz. Böylece bir uygulamadan ne beklersiniz sorusu gereksiz kalıyor. Her şey istediğiniz gibi oluyor.

Uluslararası Standartlar

Kendimize uluslararası alanda kabul edilmiş araçları, prosedürleri ve kavramları takip etmeyi, kullanmayı, geliştirmeyi ve standartlaştırmayı görev edindik.

Haberler
BİZE ULAŞIN
  • Adres: Mehmet Akif Mh. Şahinbey cd. Asma Sk. No:4 D:7

    Çekmeköy / İSTANBUL
  • Telefon: +90 216 640 40 65 - 0850 202 14 22
  • Email: info@basarisistem.com
  • Pazartesi - Cuma: 9:00 - 18:00
    Cumartesi: 9:00 - 15:00 - Pazar: Kapalıyız
© 2017 Başarı Sistem TÜM HAKLARI SAKLIDIR